Jak to działa

Jak działa
30rent.com

Już za chwilę nasz serwis stanie się największą bazą przyczep do samochodów osobowych. Nie może w niej zabraknąć Twojej oferty.

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ

Wysyłasz do nas kompletną ofertę na e-mail rent@30rent.com (lokalizację Twojej firmy, numer telefonu, modele przyczep, cenę i dostępność)

Nasi konsultanci aktywują Twoje konto w serwisie i ustawią widoczność Twojej ofert w naszym serwisie

Na swój e-mail otrzymasz od nas komplet danych do zalogowania się wraz z intuicyjnym panelem gdziem możesz prowadzić za darmo kalendarz dostępności przyczep.

W momencie kiedy klient opłaci zamówienie przez nasz serwis otrzymasz powiadomienie na e-mail i dodatkowe powiadomienie SMS. Oczywiście powiadomienia są darmowe.

Na koniec miesiąca rozliczamy się z Tobą jedynie z opłaconych przez nasz serwis zamówień* korzystanie z serwisu jest darmowe tak samo jak użytkowanie kalendarza i powiadomienia sms.

Jak wygląda rozliczenie z nami?

 

Na koniec miesiąca otrzymujesz od nas miesięcznie bilans swojego konta wraz z wypłatą środków, którą realizujemy do 14 dni następnego miesiąca.

Jak wygląda kwestia umów z nami?

 

Nie wiążemy Ciebie na stałe z nami żadnymi umowami. Jeżeli chcesz tylko przetestować możliwości naszego kalenadarza i sprawdzić ilość klientów jaką możemy wygenerować dla Twojej firmy - zarejestruj się tutaj i testuj!