Dołącz do nas

Zostań partnerem
30rent.com

Umów się na krótką rozmowę i dowiedz się co 30rent.com może zrobić dla Twojego biznesu

DARMOWA KONSULTACJA

Dlaczego 30rent.com?

30RENT.com to ogólnopolska sieć wypożyczalni przyczep. Gwarantujemy Tobie rzetelne warunki współpracy. Wspieramy Ciebie w pozyskaniu jak największej liczby klientów.

 

Nasz cel to zapewnienie Tobie stałych klientów. Dodatkowo otrzymujesz od nas cyfrowy kalendarz rezerwacji, w którym uporządkujesz i udostępnisz wszystkie przyczepy w wygodny sposób klientom.

Twoje korzyści ze współpracy z nami

Zdobądź klientów

Dzięki nam zdobędziesz nowych klientów. Nasz dział marketingu stale zajmuje się promocją naszego serwisu.

Wygodny kalendarz

Udostępniamy Tobie wygodny kalendarz rezerwacji Twoich przyczep. Teraz masz wszystko pod kontrolą.

Rozpoznawalność

Dodanie oficjalnego logo na podstronie partnerów. Realnie zwiększ zaufanie do własnej marki.

Bonusy dla partnerów

Dla firm rozpoczynających współpracę z 30rent.com przygotowaliśmy szereg bonusów.


Jak zostać naszym partnerem?

Na pewno masz wiele pytań zanim rozpoczniesz współpracę z nami. Tutaj przedstawiamy kilka fundamentalnych pytań i odpowiedzi.

Jakie masz korzyści z podjęcia współpracy z nami?

Bez względu na to czy chcesz zdobyć nowych klientów, czy tylko uwiarygodnić swoją firmę na rynku 30rent.com jest miejscem dla Ciebie. Bezpłatnie otrzymasz od nas kalendarz rezerwacji swojej floty przyczep. Prócz tego sprowadzimy Tobie nowych klientów w zamian za 18% prowizji od wypożyczonej przyczepy (9% przez pierwsze 3 miesiące dla nowych firm).


Dlaczego wymagamy podpisania umowy?

Zgodnie z dyrektywą RODO mamy obowiązek podpisać umowę z wszystkmi partnerami dotyczącą danych osobowych. Nie jest ona w żaden sposób wiążąca. Nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat związanych z wystawieniem ofert u nas w serwisie czy wykorzystania naszego systemu rezerwacji. Opłatę pobieramy dopiero od wypożyczonej przyczepy z płatnością zrealizowaną przez nasze www.


Czego wymagamy od Ciebie i Twojej firmy?

Zależy nam na tym, aby Twoja współpraca z nami była dla Ciebie prosta i nie zajmowała Twojego czasu.
Jednak mamy też pewne wymagania dotyczące jakości świadczonych przez Ciebie usług. Chcemy, żeby przyczepa, która jest dodana do naszej bazy była dostępna dla naszych klientów, abyś obsługiwał ich w sposób profesjonalny. Chcielibyśmy również, aby baza przyczep była przez Ciebie aktualizowana regularnie.


Jak dbamy o markę Twojej firmy?

Nasz zespół jest tutaj, aby wspierać Twoją firmę. Każda wypożyczalnia, która doda się do naszej bazy otrzymuje własną podstronę, tylko ze swoimi przyczami. Dodatkowo jej logo umieszczamy w sekcji partnerów na naszej stronie www.


Z jakimi firmami podejmujemy współpracę?

Naten moment podejmujemy współpracę z wypożyczalniami przyczep samochodowych.